Dla firm

ZOSTAŃ PARTNEREM LUB SPONSOREM 9 PÓŁMARATONU im. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO!

9. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego, to największe wydarzenie sportowe organizowane w Powiecie Warszawskim Zachodnim. W kolejnej edycji biegu spodziewamy się rekordowej frekwencji uczestników, a także mediów, partnerów i sponsorów.

Rosnącą lawinowo popularność oraz masowość biegania odzwierciedlają statystyki w postaci coraz większej liczby startujących w różnego rodzaju zawodach w całej Polsce, w które angażują się osoby z rożnym wykształceniem i w różnym wieku, co pozwala z kolei na dotarcie do bardzo szerokiego spektrum odbiorców. Także na terenie Powiatu obserwujemy niezwykle duże zainteresowanie tym sportem, przejawiające się wzrostem zapytań o organizację profesjonalnych biegów. Współuczestnictwo marketingowe Twojej firmy, przy okazji organizacji naszej imprezy, to budowanie pozytywnych skojarzeń z Twoją marką, wśród ludzi z niezwykle modnym i popularnym hobby. Jako organizatorzy, w ramach współpracy proponujemy szerokie możliwości promocji, uwzględniające między innymi takie media jak Internet, prasa, radio, telewizja, oraz takie nośniki komunikacji jak plakaty, ulotki i wiele innych. Każdy pakiet sponsorski tworzony jest indywidualnie – biorąc pod uwagę możliwości i potrzeby Twojej firmy. W przypadku zainteresowania współpracą, w ramach 8. Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego zapraszamy do kontaktu!

Wolontariusze

Zapraszamy do współpracy!

9. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego, to wielkie wydarzenie sportowe na terenie Powiatu. Impreza ma charakter ogólnopolski. Bez wsparcia wolontariuszy nie jest możliwe profesjonalne przeprowadzenie imprezy.

Jeśli lubisz bezinteresowną pomoc i nie oczekujesz w zamian dóbr materialnych to właśnie z nami możesz zyskać nową wiedzę, doświadczenia i przyjaciół. Będziemy działać w kilku zespołach zadaniowych. Zapraszamy do współpracy osoby od 13 roku życia.

Kwestionariusz osobowy wolontariusza wraz ze zgodą rodzica/prawnego opiekuna (plik.doc)

ORGANIZATOR

Powiat Warszawski Zachodni

05-850 Ożarów Mazowiecki

ul. Poznańska 129/133