07.08.2019r.

Magnesia partnerem wodnym Półmaratonu im. J. Kusocińskiego 2019

Marka Magnesia została oficjalnym partnerem wodnym 9.Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego i zapewni najwyższej jakości nawodnienie dla wszystkich uczestników biegu, który wystartuje 18.08.2019 w Błoniu.

Magensia to najwyższej jakości naturalna, średniozmineralizowana woda  mineralna, która zawiera aż 170 mg/l naturalnego magnezu, który korzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

Magnesia zawdzięcza swój wyjątkowy skład unikatowym na skalę europejską, bogatym w magnez, skałom serpentynitowym, rozciągającym się na terenie dziewiczo czystego Lasu Sławkowskiego w Czechach. Źródło naszej wody bije na terenie Karlowych Warów – jednego z najstarszych uzdrowisk europejskich, cieszącego się niesłabnącą popularnością.

Codzienne picie Magnesii jest naturalnym i łatwym sposobem na uzupełnianie diety w magnez, który m.in.: poprawia koncentrację, rozluźnia mięśnie i wspomaga ich właściwe funkcjonowanie, redukuje zmęczenie i znużenie organizmu, dodaje energii. Pamiętaj, że magnez, pochodzący z wody, jest doskonale wchłaniany przez organizm.

Magnesia, dzięki swemu składowi, kierowana jest m.in. do osób o wzmożonej aktywności fizycznej. Wspieramy sportowców oraz imprezy, promujące zdrowy tryb życia. Każdy z zawodników 9.Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego otrzyma wodę Magnesi GO w ergonomicznej butelce sportowej wraz z pakietem startowym oraz dodatkowo wodę w strefie nawodnienia w tracie trwania zawodów.butelce sportowej oraz dodatkowo wodę w strefie nawodnienia.

https://www.facebook.com/magnesiapl/